niedziela, 19 czerwca 2016

Lipton Yellow Label - Twoja herbata – Twoje hasło!


Jeloł! Pisz & Love zachęca do dzielenia się pozytywną energią!

Jeśli lubicie konkursy i macie w sobie wenę twórczą to może być to konkurs skierowany właśnie do Was! Marka Lipton postanowiła wyzwolić w nas nieco pozytywnej energii i zachęcić do stworzenia krótkich, pozytywnych tekstów! Aż 5000 z nich zostanie nagrodzonych, a te najlepsze z najlepszych będą miały okazję znaleźć się na etykietach tak lubianej przez wszystkich herbaty! Czy czujecie się skuszeni i zmobilizowani do tworzenia? ;-)Lipton Yellow Label - Twoja herbata – Twoje hasło!


Akcja pod hasłem Jeloł! Pisz&Love to konkurs dla osób pełnych pozytywnej energii, które pragną zarażać optymizmem i wprawiać innych w dobry nastrój. Aby wziąć udział w akcji wystarczy wejść na stronę www.piszandlove.pl i dać się ponieść swojej kreatywności. Zasady są proste i przejrzyste. Wystarczy stworzyć krótkie, radosne i optymistyczne hasło, które wywoła uśmiech. Hasło, które pozwoli dzielić się radością i cieszyć się życiem. Warto postawić na fantazję, dobry humor, grę słów, skojarzenia i innowacyjność. Hasło powinno się składać z nie więcej niż 60 znaków. Tyle bowiem można umieścić na zawieszce klasycznego Lipton Yellow Label. Jest o co walczyć, bo 100
zwycięskich haseł pojawi się na zawieszkach limitowanej edycji herbaty Lipton Yellow Label dostępnej w regularnej sprzedaży w czwartym kwartale 2016 roku, konsumenci będą mogli wybierać spośród opakowań zawierających 25, 50, 75, 88 i 100 saszetek. Dodatkowo 10 najlepszych haseł znajdzie się na banerach kampanii na stronach internetowych. W charakterze nagród będą też vouchery do Katalogu Marzeń oraz wyjątkowe termiczne kubki Lipton, dzięki którym można delektować się smakiem herbaty w każdej chwili – podczas spaceru, pikniku, wypadu na miasto czy długiej podróży. Warunki konkursu oraz regulamin dostępne na stronie www.piszandlove.pl.

Zgłoszenia można nadsyłać do 26 czerwca, a zebrało się ich już ponad 3768. Dobra zabawa dla wszystkich uczestników i satysfakcja dla zwycięzców gwarantowane!

A czy Ty masz już swoje hasło? :-)

3 komentarze:

  1. Bardzo lubię tą herbatkę! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię takie zabawy, sama ostatnio wygrałam w milce, na Liptona miałam się zgłosić i zapomniałam, a szkoda, bo uwielbiam tą herbatę ;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze!
Na każde pytanie odpowiem pod postem.
Jednocześnie uprzejmie proszę nie zostawiać komentarzy służących do autopromocji. Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...